Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Rozumiem

22.03.2018

Michel Moran. Mapa Smaków

Już od najbliższej środy (28.03.2018 r.) Michel Moran zabierze widzów na kulinarną podróż po Wietnamie. Odwiedzi dwanaście miast w poszukiwaniu prawdziwych smaków azjatyckiej kuchni. W ośmiu odcinkach zapozna widzów z kulinarnymi symbolami oraz spuścizną kolonializmu w Wietnamie. Sprawdzi, czym smakują rzeki i morza oraz czy Wietnam to naprawdę kraj ryżu, herbaty i kawy. Udowodni, że może on być rajem nie tylko dla turystów ale też dla wegetarian. Razem z mieszkańcami odwiedzi lokalne targi i ulubione bary, żeby sprawdzić, co i jak jadają lokalsi w tym regionie świata.

Po powrocie do Polski, razem z zaproszonymi gośćmi, będzie próbował pomieszać smaki typowe dla Wietnamu ze smakami ulubionymi przez Polaków. Do studia zaprosi czołowych polskich blogerów, którzy postarają się zaskoczyć Michela i przygotować tradycyjne polskie dania z nutą orientu.

Aby zachęcić do oglądania programu, firma Tan-Viet International S.A. przygotowała konkurs dla widzów, w którym do wygrania jest voucher na wycieczkę do Wietnamu dla dwóch osób i wiele innych nagród.

Zachęcamy do odwiedzenia strony programu Mapa Smaków Michel Moran gdzie w każdą środę pojawiać się będą nowe odcinki, oraz dostępnych jest bardzo dużo materiałów dodatkowych z ciekawostkami z Wietnamu a także regulamin konkursu.

ZOBACZ NASZE NOWOŚCI

Lunch box z mięsem - Kurczak w stylu tajskim
179g VIFON

Krewetkowa tajska
70 g VIFON

Konjac noodles - ziarenka
270g TAOTAO

Zupa bezglutenowa o smaku ostro - kwaśnym
60g VIFON